BudownictwoNowościTechnologie

Zakup Nowego Mieszkania w Mikołowie

Zakup naszego wymarzonego mieszkania jest uzależniony od wielu zmiennych min.: budżetu jakim dysponujemy, możliwości kredytowych, naszej sytuacji rodzinnej czy  lokalizacji.  Bardzo ważnym elementem jest również to jak rzetelne jest  przedsiębiorstwo odpowiedzialne za budowę inwestycji. Czy ma wszelkie pozwolenia na budowę,  czy wywiązuje się ze swoich zobowiązań? Czy podpisując umowę nie stosuje żadnych „kruczków” czy warunków dodatkowych lub niedozwolonych klauzuli?

Warto również  zwrócić uwagę na takie budowy, których założeniem jest zminimalizowanie przyszłych kosztów energetycznych oraz  które znacząco przyczynią się do ochrony środowiska.

Taka inwestycja przyjazna środowisku,  budowana przez  dewelopera z wieloletnim doświadczeniem powstaje na granicy Mikołowa z Katowicami. To kameralne osiedle „Na Gniotku” .  Budowane tutaj apartamenty wykonane są z najwyższej jakości materiałów, które pochodzą od sprawdzonych producentów.  Zastosowane  materiały powodują oszczędności w kosztach utrzymania takiego domu, a dbałość o szczegóły sprawia, że  wyglądają one bardzo estetycznie.

Czego więc można  się spodziewać od inwestycji „Na Gniotku” w Mikołowie?

✅  komfortu życia blisko natury

✅  niewielkiej odległość od DK44 i DK81

✅  rozwiązań EKO przyjaznych środowisku

✅  nowoczesnego stylu budownictwa

Osiedle  „Na Gniotku” oferuje na sprzedaż apartamenty w Mikołowie  1-2-3 pokojowe. Każde mieszkanie będzie posiadało ogród, balkon lub taras. Te nowe mieszkania w Mikołowie  ogrzewane są z indywidualnych kondensacyjnych kotłów do CO. To trzykondygnacyjna niska zabudowa z windą. Tylko trzy budynki z parkingiem  podziemnym i naziemnym. Wokół osiedla  roztaczają się  przepiękne widoki. Harmonijna kompozycja brył i materiałów nikogo nie pozostawi obojętnym.

Zakup mieszkania  to wydatek kilkuset tysięcy złotych oraz inwestycja na wiele lat, zadbajmy więc aby była ona przemyślana oraz dokładnie sprawdzona.

Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą nowych apartamentów w Mikołowie na stronie: Mieszkania na Sprzedaż Mikołów

Comment here