BudownictwoNowościTechnologie

Apartamenty na Gniotku przekazują kolejne lokale do zasiedlenia.

Ostanie lata pokazują, że w dużych miastach deweloperzy mierzą się z brakiem atrakcyjnych gruntów pod inwestycje. W 2021 roku cała branża musiała liczyć się z rosnącą ceną materiałów budowlanych, kosztami energii, paliw i transportu, co w dużej mierze wpłynęło na określanie wartości inwestycji. Najlepsze apartamenty mają zawsze najlepsze lokalizacje. Taką inwestycją są „Apartamenty na Gniotku”, usytuowane na granicy Katowic i Mikołowa.

Komfort, przestrzeń, życie blisko natury.

Deweloper zadbał tu aby te nowe mieszkania w Mikołowie były funkcjonalną przestrzenią dla całej rodziny. Świetna zaś komunikacja miejska oraz szybki dojazd do Wiślanki zapewnia dobre połączenie z  miastami ościennymi. Obecnie osiedle jest już prawie ukończone, a nowi mieszkańcy zasiedlają kolejne lokale.
Wymarzony mieszkanie to takie, w którym można odpocząć po całym dniu pracy, nauki i codziennych wyzwań. Postaw więc na cichą okolicę blisko natury – postaw na nowe apartamenty w Mikołowie na kameralnym osiedlu.
Jeszcze kilka mieszkań zostało, zachęcamy więc do umówienia się na wizytację. Metraż mieszkania, balkonu/tarasu, ogrodu, liczbę pokoi, cenę, a także rozkład mieszkania można poznać tutaj: Sprzedaż Apartamentów Mikołów.

Comment here