RegionalneTurystyka

Majówka 2022

apartament Świnoujście

Majówka 2022. Jak zaplanować urlop? Gdzie wyjechać?

Majówka 2022 zbliża się wielkimi krokami. Umiejętna organizacja urlopu może sprawić, że będziemy mieli  w tym roku rekordowo dużą ilość wolnego – aż 9 dni wypoczynku.

apartament Świnoujście

Nasz majówkowy urlop może trwać nawet dziewięć dni. Żeby tak się stało, trzeba wziąć urlop w poniedziałek 2 maja, a także w dniach 4-6 maja. Wówczas nasze wolne zacznie się w sobotę 30 kwietnia, a skończy w niedzielę 8 maja.

Tegoroczna majówka będzie się jednak różniła od tych  dwóch poprzednich, pandemicznych lat. Zainteresowanie urlopem podczas długiego weekendu majowego można śmiało porównać z tym, z czym mamy do czynienia podczas wakacji. Najchętniej wybieranymi kierunkami w Polsce są Karkonosze i Tatry jednak  im bliżej wakacji, tym bardziej wzrasta również  zainteresowanie wypoczynkiem nad morzem. Wiele osób nie czeka  do lata, tylko wybiera się nad Bałtyk właśnie podczas majówki.

To już jednak  ostatni dzwonek aby dokonać rezerwacji w interesującej nas miejscowości. Na uwagę może tu zasłużyć oferta KLW apartments ze swoimi komfortowymi, nowoczesnymi apartamentami w Świnoujściu czy Szczecinie.

Luksusowy apartament tuż przy plaży… cóż więcej potrzeba, aby odpocząć.  Lividus 307 w Świnoujściu to zjawiskowe widoki i wnętrza. W samym apartamentowcu znajduje się również basen, sauna i jacuzzi. W miejscowości tej KLW apartments wynajmuje również rodzinny apartament Platan 10. Apartamenty w Świnoujściu  są komfortowo wyposażone – tak abyśmy poczuli się jeszcze lepiej niż w domu. 

Kolejna propozycja to Szczecin. Miasto, w którym nie można się nudzić.  Tutaj KLW apartments ma do zaoferowania dziewięć nowoczesnych apartamentów w samym centrum.  Przyjedź z rodziną lub przyjaciółmi. Zarezerwuj jak najszybciej, ponieważ oferta wynajmu apartamentów w Szczecinie   podczas majówki kurczy się z dnia na dzień. Całą ofertę można sprawdzić na: KLW apartments

Comment here