BiznesNowości

Profil Firmy w Google

profil firmy w google

Posiadanie wizytówki, profilu  w Google Maps może pomóc firmom w zdobyciu nowych klientów czy dostarczeniu podstawowych informacji o firmie. Możemy tu również  zbierać opinie od klientów czy przedstawiać produkty i usługi w atrakcyjny sposób.  Wizytówka  ułatwia też  zarządzanie informacjami o firmie.

Nie każdy jednak wie jak założyć taki profil firmy w google.

Oto przewodnik jak profil firmy w google.

  1. Zaloguj się na konto Google: Jeśli nie masz jeszcze konta Google, musisz je utworzyć. Możesz to zrobić, przechodząc na stronę https://accounts.google.com/signup i postępując zgodnie z instrukcjami.

  2. Wejdź na stronę „Google Moja Firma”: Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź na stronę https://www.google.com/business/. Upewnij się, że jesteś zalogowany na swoje konto Google.

  3. Rozpocznij proces rejestracji: Na stronie „Google Moja Firma” kliknij przycisk „Zarządzaj teraz” lub „Zacznij teraz”.

  4. Znajdź swoją firmę: Wyszukaj swoją firmę, wpisując jej nazwę i adres w pole wyszukiwania. Jeśli nie znalazłeś swojej firmy, kliknij opcję „Stworzyć firmę z tych informacji” i przejdź do kolejnego kroku.

  5. Wprowadź informacje o firmie: Jeśli Twoja firma została znaleziona, sprawdź, czy wszystkie informacje są poprawne. Jeśli nie, możesz je edytować. Jeśli Twoja firma nie została znaleziona, wprowadź potrzebne informacje, takie jak nazwa firmy, kategoria, adres, numer telefonu, strona internetowa itp.

  6. Zweryfikuj swoją firmę: Google będzie wymagał potwierdzenia, że jesteś właścicielem lub upoważnioną osobą do zarządzania firmą. W zależności od preferencji i dostępnych opcji, będziesz mógł wybrać metodę weryfikacji, taką jak otrzymanie pocztą kartki z kodem weryfikacyjnym, otrzymanie połączenia telefonicznego z kodem weryfikacyjnym lub sms.

  7. Zweryfikuj swój profil firmy w google: Po otrzymaniu kodu weryfikacyjnego postępuj zgodnie z instrukcjami, aby zweryfikować swój profil firmy. Może to obejmować wprowadzenie otrzymanego kodu na stronie „Google Moja Firma” lub w innych wyznaczonych miejscach.

Po pomyślnej weryfikacji będziesz mieć dostęp do swojego profilu firmy w Google i będziesz mógł zarządzać informacjami, dodawać zdjęcia, odpowiadać na opinie klientów itp. Pamiętaj, że proces rejestracji i weryfikacji może się różnić w zależności od regionu i lokalnych ustawień Google.

Jeśli jednak mimo wszystko nie możesz samemu wykonać takiego procesu rejestracji,  firma Strony WWW Bydgoszcz Anna Dubińska wykonuje usługi zakładania wizytówki w Google Maps oraz pozycjonowania od wielu lat w profesjonalny sposób.

Comments (1)

  1. […] Posiadanie wizytówki, profilu w Google Maps może pomóc firmom w zdobyciu nowych klientów czy dostarczeniu podstawowych informacji o firmie. Możemy tu również zbierać opinie od klientów czy przedstawiać produkty i usługi w atrakcyjny sposób. Wizytówka ułatwia też zarządzanie informacjami o firmie. Nie każdy jednak wie jak założyć taki profil firmy w google. Oto przewodnik jak […]  […]

Comment here