BudownictwoNowościRegionalne

Nowy Rok, Nowe Mieszkanie?

sprzedaż nowych mieszkań Mikołów

Przełom grudnia i stycznia  to dla wielu osób czas refleksji i nowych planów. Czy na liście noworocznych postanowień i celów znajduje się również nowe mieszkanie? 

Z danych wyszukiwarek  okazuje się,  że początek Nowego Roku i miesiąc styczeń to  czas w kiedy najbardziej aktywnie poszukujemy informacji o nieruchomościach.  Obserwujemy również,  że nieruchomości najchętniej poszukujemy w ostatni wolny dzień, tuż przed powrotem do standardowych obowiązków. 

Czy rok 2023 sprzyja osobom szukającym nieruchomości?

Trudna sytuacja gospodarcza, inflacja, wysokie stopy procentowe oraz ograniczenia w zakresie udzielania kredytów hipotecznych z pewnością nie zachęcają do zakupu wymarzonego „M”. Nabywcy mieszkań będą się musieli zmierzyć również z nowymi przepisami prawa.  W życie wejdą również nowe przepisy dotyczące świadectw energetycznych. Dlatego Apartamenty na Gniotku oferują  osobistą pomoc na wszystkich etapach zakupu, począwszy od fazy budowy.

Projektując mieszkania, deweloper zadbał tu  o możliwość ekologicznego stylu życia, funkcjonalność wspólnych obiektów  oraz korzystanie z terenów podwórka. Energooszczędność i najnowocześniejsze systemy techniczne budynku to standardowe cechy tych  nowych mieszkań na sprzedaż w Mikołowie. Dzięki temu nie trzeba się będzie martwić  martwić  o potrzeby remontowe przez lata.

Zakup  mieszkania to zawsze ekscytujący nowy krok w naszym życiu.   Życzymy spełnienia wszystkich planów noworocznych – w tym tych najważniejszych związanych z poszukiwaniem i zakupem nowego mieszkania.

 
sprzedaż owych mieszkań Mikołów

Comment here