BudownictwoNowościRegionalneTechnologie

Ostatnie, dostępne nowe mieszkania Apartamentów na Gniotku

mieszkania na sprzedaż Mikołów

Kameralne osiedle Apartamenty na Gniotku w Mikołowie to zespół trzech  nowoczesnych  budynków charakteryzujących się harmonią i elegancją, które idealnie wkomponują  się w otoczenie dzielnicy Gniotek. O etapach budowy pisaliśmy już Państwu w artykule: Apartamenty na Gniotku przekazują nowe lokale do zasiedlenia.  Obecnie w  sprzedaży dostępny jest ostatni, trzeci  etap inwestycji. „Apartamenty na Gniotku” przy ul. Podleskiej  to jedyna taka   inwestycja w Mikołowie.  Ta wyjątkowość wiąże się z doskonałą lokalizacją, nowoczesną architekturą, oraz funkcjonalnością całej inwestycji. Dodatkowo połączenie wszystkiego z przyrodą  daje mieszkańcom  poczucie wygody i komfortu.

  • Zaprojektowane z dbałością o każdy szczegół

 Osiedle budowane jest  z dbałością o każdy szczegół. Jednocześnie użyto tu materiałów najwyższej jakości, dbając o zminimalizowanie przyszłych kosztów energetycznych.   Szeroki wybór metraży i układów zadowoli zarówno poszukujących swojego pierwszego mieszkania, jak i tych marzących o większej przestrzeni. Każdy z  lokali  ma ogród, taras lub balkon. Będzie to więc idealne miejsce na odpoczynek z książką lub strefa do stworzenia przydomowego ogrodu z kwiatami lub ziołami. Zadbano tu aby te nowe mieszkania w Mikołowie były również  doskonale przemyślane pod względem funkcjonalności.

  • Między miastem a naturą

Mieszkańcy z pewnością docenią również świetną  komunikację miejską.  Szybki zaś  dojazd do Wiślanki  zapewni dobry dojazd do miast ościennych. Przyjaźnie zaś zagospodarowane otoczenie sprawi, że znajdziemy tu  wytchnienie od zgiełku miasta. 

Twój Dom to coś więcej niż punkt na mapie czy  parę ścian. To miejsce, w którym będziesz odpoczywał, pracował, spędzał święta i wakacje, w którym będą rosły dzieci.  Takie mieszkania na sprzedaż  Mikołów  z pewnością przypadną wszystkim do gustu. Czekają  ostatnie, dostępne  lokale. Warto skorzystać z tej oferty, bo jest z pewnością atrakcyjna.

 

 
mieszkania na sprzedaż Mikołów

Comment here