NowościRegionalneTurystyka

Wakacje w Świnoujściu

apartamenty Świnoujście

Wakacje w pełni, jednak wiemy, że nie wszyscy skorzystali jeszcze z dobrodziejstwa urlopu. Proponujemy więc Państwu spędzenie  tych wspaniałych letnich chwil w przepięknym nadmorskim mieście – w Świnoujściu.

Dlaczego Świnoujście?

To wyjątkowe miasto pod wieloma względami.  Położone  jest na 44 wyspach, choć tylko 3 z nich są zamieszkałe: Uznam, Wolin i Karsibór.  Reszta to małe, „bezludne” wysepki. Uznam z Wolinem skomunikowane są stałym i bezpłatnym połączeniem promowym, a między Wolinem i Karsiborem rozciąga się Most Piastowski. Stanowi to prawdziwą wakacyjną wizytówkę Pomorza Zachodniego.  To jedyne miasto w Polsce, które ma regularne bezpłatne połączenia promowe, będące atrakcją dla turystów. Stąd też odpływają promy do Skandynawii. 

Jak wyglądają plaże w  Świnoujściu?

Kolejnym atutem Świnoujścia jest najszersza plaża na polskim wybrzeżu. Dzięki prądom morskim nanoszącym piasek plaża wciąż  się poszerza. To jedyny kurort morski w Polsce nagradzany  już  kilka lat z rzędu statusem „niebieskiej flagi” tj. międzynarodowym znakiem jakości, który jest przyznawany wyłącznie najczystszym i najbezpieczniejszym kąpieliskom. Takim certyfikatem mogą pochwalić się najlepsze plaże świata w Afryce, Australii czy na Karaibach. ”Stawa Młyny” popularnie zwana „wiatrakiem”, to wizytówka miasta i jednocześnie jego łatwo rozpoznawany symbol. Jest to jedyna tego typu budowla nad polskim morzem.

Gdzie warto zanocować?

Wakacje w pełni, warto jednak sprawdzić ofertę KLW apartments. Pozostały jeszcze ostatnie wolne terminy w ich komfortowych apartamentach Lividus 307 oraz Platan 10.  Luksusowe i funkcjonalne wnętrza to tylko niektóre z zalet KLW apartments Doskonale wyposażony aneks kuchenny  pozwoli Państwu  bez trudu przygotować pyszny posiłek  dla Swoich bliskich. 

Każdy chce mieć piękne wspomnienia z wakacji. Apartamenty  Świnoujście   to według nas doskonały wybór.  Jednak wolnych terminów jest coraz mniej. Warto więc skorzystać z tej atrakcyjnej oferty.

 

 

 

 

 

Comment here